| chiftelutacrocanta a întrebat:

Fetelor,voi aveti par pe picioare?

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ca maimutele!

| Mayhem666 a răspuns:

Nu cred ca fetele au par pe picioare, nici eu ca baiat nu am par pe picioare, dar fatele nici atat.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Avem par, dar stim ce e aia epilarea. orice om are par pe picioare dar cine mai stie de lama, crema depilatoare si alte aparate. eu zic..ca mna.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine nu are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blanita noi o tinem pe umerase si de regula e artificiala.

| Claudiu1905 a răspuns:

Pentru ca ele poarta fusta asta determina cresterea parului ca reactie de auto-protectie. Totusi eu as fi pentru decolorare, dar fetele exagereza pentru ca vor o piele perfecta

| Divy a răspuns (pentru Claudiu1905):

Eu aș fi pentru normal happy

| Jimtheghost a răspuns:

Toata lumea are laughing

| mbncf a răspuns:

Hai să vezi.