| Rihannaaaaa a întrebat:

TPU! Daca am picioare scurte, credeti ca as putea vreodata un iubit?
Voi fetelor cum le aveti?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate nu ai aflat pana acum dar am sa-ti amintesc ca in timpul sexului picioarele sunt date intr-o parte si alta indiferent de lungimea lor. Cel ce va dori sa ajunga intre picioarele tale pentru a se simti bine, placut si satisfacut va face abstractie de lungimea lor. Tu roaga-te sa ai parte de barbati potenti si virili. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Nomoreregretstb a răspuns:

Ce conteaza ca ai picioarele scurte? Iubirea e iubire indiferent de chestiile fizice, cine te place te place oricum.

| neutrino a răspuns:

Fii draga linistita, si fetele cu picioarele mai scurte fac sex. Nu vei scapa tocmai tu sa ai in viitor iubiti. Exista si baieti care nu au picioare foarte lungi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna e compatibila doar cu pinocchio.
doar lui ii poti face o parte a corpului sa se lungeasca.

| Jeez_Cosmin_1996 a răspuns:

Eu le am XXL