| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati facut vreodata phone sex? Credeti ca e posibil sa aveti un orgasm numai prin vocea iubitului vostru? Eu am reusit treaba asta cu prietena mea.

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mehow dar esti cumva vreun obsedat? numai intrebari de astea observ ca pui

| catthshshshs a răspuns:

Mi se pare, fara suparare, cea mai mare stupiditate... una e fizic si alta...happy

lolita
| lolita a răspuns:

Prin telefon niciodata dar prin web da. mai tot timpul este plecat si noptea intotdeauna intram pe mess si "vorbim". big grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

De unde apar astia? thinking

auran
| auran a răspuns:

Dar, tu ce faceai in acest timphee hee?

auran
| auran a răspuns:

Dar, tu ce faceai in acest timphee hee?

| moonY a răspuns:

Mi'e imposibil sa cred.
....numai prin vocea ei?

| canarita a răspuns:

Sigur... daca il pui pe vibratii dupa ...si-l rogi sa-ti dea beep-uri

| Jonsdottir a răspuns:

Deci, chiar daca citesc intrebarea asta sau ascult santa maffy-emo emo [ rolling on the floor ] tot aia e rolling on the floor) dar pe site sunt numai frustrati? worried

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca merge cu sexul, in toate gaurile, ca e tot sex, pana si in nari, cu animale si cu telefonul sau cu esapamentul masinii sunt mici copilarii. tu ai un telefon foarte tare.si eu am reusit cu ceva tare.am facut impreuna si trei copii.am curaj sa pun pariu ca daca-ti iei un telefon mai scump ramane si ea insarcinata in timpul phone sexului. ce va doriti? fata? sau baiat? ca iti trebuie o culoare anume.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamneeee, sunt de doua zile aici pe site, si vad numai frustrati.