| anonim_4396 a întrebat:

buna TPU! Daca eu plac un baiat mai mic cu un an ca mine... vorbim pe mess in fiecare zi e in scoala cu mine credeti ca e potrivit sa fiu cu el? e o problema varstei? oare cei din jur o sa comenteze ceva? ofer funditaaa

Răspuns Câştigător
| Florin_2297 a răspuns:

Daca esti prin clasa a 7 a, a 8 a ar trebui sa cauti unul de liceu. dar sa ai grija sa nu iti ia ce ai tu mai bun din tine la varsta asta. si anume virginitatea

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Of lumea asta! Da o sa comenteze... Pe tine n-ar trebui sa te intereseze parerea celorlalti. Dar oricum, printre persoanele care ar comenta as fi si euhee hee. Sa-ti zic de ce? Se spune ca nu o sa gasesti niciodata un baiat de varsta ta, care sa fie matur. Dar cu un baiat mai mic cu un an? Totusi... nu ai specificat ce varsta ai. Daca ai 14-15 ani si el 13-14 ani, atunci eu iti zic ca nu o sa mearga. Baietii la varsta asta sunt foarte imaturii. Nu zic ca noi fetele nu suntem, dar e o diferenta intre imaturitatea noastra si a lor.

| MissChocolatte a răspuns:

Nooooo problema varstei nu e si eu am fost cu un baiat mai mic ca mine cu 2 ani laughing bine dar e ft smecher si m-a camf acut sa sufar dar asta eehh... fundita?