| LoLLiPoP_2479 a întrebat:

Plac un baiat care este cu 1 an jumate mai mare ca mina. (Este a 8-a eu sunt a 7-a.) Il plac dar nu stiu daca si el ma place. Vorbim pe mess, si ma saluta la scoala, dar imi face uneori si cu ochiul. Ce credeti ma place?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie ce vrea el de la tine tu il vezi ce misca.

| DrunkShepp a răspuns:

Pai nu stiu daca te place facand doar ce fac oamenii normali.mai vorbeste si tu cu el iesiti si voi cu mai muli prieteni in grup si daca vrea sa mai iesiti dar singuri si incepe sa vrea sa stea mai mult cu tine atunci te place.dar asa e greu de spus.trebuie ca tu sa decizi daca chiar il placi. dupa ce va mai vedeti spune-i si vezi cum reactioneaza! nu-i mare lucru. poate vrea doar sa fiti prieteni.e treaba ta si a lui ce simtiti unul petru altul.multa bafta!

| SabinaRsT a răspuns:

Si cine e "Mina"?:d

| DianaScorpio a răspuns:

Face gesturi normale, daca vrei sa afli daca te place sau nu, cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el deschis despre acest subiect. Unul dintre cele mai importante elemente in orice tip de relatie este comunicarea.

| BlueR a răspuns:

Incearca sa stai cat mai mult prin preajma lui, intra mai mult cu el in vorba. O sa-ti dai seama singura daca te place sau nu, nu trebuie sa iti zica altcineva care habar n-are cum e situatia. Tu stii cel mai bine situatia.

Daca ti-as fi zis ca nu te place ai fi ascultat de mine?
Succes mult! big grin

| angy_2105 a răspuns:

Asa sunt baietii. logic ca iti face cu ochiu.la 15 ani e destul de mare incat sa-si inceapa viata sexuala si poate vrea sa-o inceapa cu tine.adevarata dragoste nu o intalnesti la 14 anihappy

| Cookie_2399 a răspuns:

Nu stiu sad si mie imi place un baiat cu 2 ani mai mare :O dar nu am vb niciodata cu el doar ca ia`m mai dat cate`un like pe facebook straight facedar nu mi-a dat backstraight faceasa ca am dat " nu imi mai place" poate ca baiatul asta te place si de ce nu ai putea chiar sa il intrebi! Succes cu el incontinuare:*