| Bianca_Alexandra_2000_nVZT a întrebat:

Buna,TPU! Daca fostul iti da mesaj dupa mult timp si zice,de exemplu, ca ar vrea sa vorbiti mai multe fata-n fata, e mai mult ca sigur ca vrea sa va impacati? Si daca iti face complimente si chestii de genu'

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Daca se trezeste brusc ca te iubeste inseamna ca a realizat ca nu este in stare de altcineva si se gandeste sa isi mai incerce norocul cu tine ca si asa nu are altceva mai bun de facut.Mai bine nu ai cadea in plasa asta, cum a venit acum peste putin timp va pleca la fel si tu vei fi sigura ranita.Ce a fost rupt nu mai merge reanodat

5 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

E FOSTUL, pe bune? Stai după unu care nu te apreciază când există mii de oameni care abia așteaptă să te cunoască? Ești om sau preș?
Da l dracu cu complimentele lui, nu complimentele țin o relație.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merg

| Raniaa a răspuns:

Brusc s-a trezit că te iubește și că "nu mai pot de dorul tău", că mai aveți chestii de discuta... și bla bla.
Dacă vrei să fii fericită, nu te uita în trecut, iar pe individul acela, trimite-l de unde a venit blushing

| Eduard196 a răspuns:

Da. Te vrea inapoi

| Crisaul a răspuns:

Nu te mai intoarce la el! Cauta altul! Acum dintr-o data el te iubeste? Nooo... vrea sigur ceva de la tine. Cauta altul!