| Andrutza34 a întrebat:

Buna ce semne mai da fostul prieten ca ar vrea sa va impacati

Răspuns Câştigător
| xKathrinexD a răspuns:

Pai, se comporta de parca ati fi intr-o relatie...

4 răspunsuri:
| xPikaChux a răspuns:

Pai de obicei iti face complimente si se poara mai dragut cu tine.Inauntrul lui ii pare rau si vrea s ava impacati.Devine mai prietenos si incearca sa te faca sa uiti ce a fost inainte...cam astea sunt semnele.Acum depinde si de caracterul lui.

| PainT a răspuns:

Daca eu vreau sa ma impac cu o fosta prietena, incep sa ma bag in seama cu ea din ce in ce mai des si ca avem o conversatie cat mai lunga. Ori sa o invit in oras, ori sa ai tu senzatia ca el inca te place. blushing FUNDA? happy

| Fiziii a răspuns:

Buna! Pai ma suna o data pe saptamana sa vada ce fac cum o mai duc si cand vine din Constanta daca ma poate scoate sa bem un suc impreuna. love struck
Funda? :*

| Allyn4ik a răspuns:

Se intereseaza ce mai faci, intreaba alti prieteni de tine; te suna; iti spune ca vrea sa vorbeasca cu tine, etc.