| DSD989 a întrebat:

Buna TPU daca iubita mea imi da un oral cu prezervativ e posibil sa iau ceva sau sa ia ea ceva? Sau e posibil sa ma irit?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Oral cu prezervativ? Sa fim seriosi laughing

| SERIALS a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Oralul se practica fara prezervativ?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SERIALS):

EXACT, intotdeauna FARA. Dar daca tie iti face placere atunci oralul poate fi practicat si cu penisul bagat intr-o punga sau cu un ciorap tras peste penis. laughing

| SERIALS a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pai nu se ia ceva boli?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SERIALS):

Iti asumi riscurile de rigoare, in caz contrar daca nu poti atunci renunti la respectiva placere/fantezie sexuala. Asa cum se zice in popor : "cel caruia ii este frica de apa ii scad sansele de a prinde si manca peste proaspat" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oral cu prezervativlaughing)
Dacă iubita ta e o curvă nespălată si plină de boli poate că o sa iei ceva.

| JustStitch a răspuns:

Nu, dar poti sa ii faci si tu ei, dar fara prezervativ

| NujCsz a răspuns:

Nu,nu o sa iei nimic...dar oral cu prezervativ

| SAMP1996 a răspuns:

Pai dc cu prezervativ? iti este frica sa nu o lasi insarcinata in gura? laughing))