| SmileyAntoBanto a întrebat:

Buna TPU :*, Daca ma apuc de vloging e ceva rau?happy Astept raspunsurile voastre happy Scuze pentru categorie big grin

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Salut. Te referi la vlogging pe Youtube? Nu este nimic nasol daca te-ai apuca. Trebuie sa iti faci niste video-uri iar apoi sa rogi pe alt vlogger mai important sa iti faca reclama. Am auzit ca "Levi" face reclama la video-urile care ii plac. Oh si trebuie sa suporti si din astia care comenteaza numai tampenii doar ca sa te lasi de vlog.
Daca te vei apuca sa imi dai si mie canalul tau in PM. Succeswinking
Regards, Woozie_Triade@Yahoo.com

| SmileyAntoBanto explică (pentru DaReZon):

Mdeaa...Nu prea Stiu puppy dog eyes Vad eu ce fac big grin Funda :*

3 răspunsuri:
| Cl4x a răspuns:

Da, te poti imbolnavi de HIV. Normal ca nu e nimic rau, dar trebuie sa faci ceva frumos, altfel vei ajunge de rasul internetului.

| INeedOSIRIS a răspuns:

Nu e nimic rau, incearca sa fii creativa, sa ai ideeile propi, nu fa ce fac toti vloggari noi, fii creativa, gaseste subiecte care-ti plac tie si ti se par interesante, daca o sa te apuci, o sa-ti dau subscribe, eu incurajez toti vloggeri incepatori, multa bafta ^^