| Nathalie18 a întrebat:

Daca mi-a dat block inseamna ca eu am castigat? Tineam mult la un tip si el cred ca tinea la mine dar stie ca nu putem avea o relatie el nu vrea nimic serios si.a zis ca nu putem fi prieteni cauta tot felul de pretexte apoi azi mi-a scris i am raspuns si dupa mi-a dat block. Nu stiu ma simt naspa ca nu am vrut sa il pierd si nu am reusit sa il fac sa ramana ma doare sufletul

5 răspunsuri:
| Cristina788 a răspuns:

Poate nu ti-a dat block, sunt multi băieți care preferă sa își dezactiveze contul Facebook, sau fă-ți un cont nou și caută-l pe Facebook dupa care îi vorbesti deschis și îi spui tot ce ai pe suflet, eu am facut așa și am reușit sa mă împac cu el din nou

Răspuns utilizator avertizat
| Nathalie18 explică (pentru Cristina788):

Pe snap sunt blocata nu mai am ce vorbi cu el. Nu mai vrea

| deeeaqq a răspuns:

El a pierdut, tu ai câştigat

Răspuns utilizator avertizat