| Nathalie18 a întrebat:

Daca mi-a dat block inseamna ca eu am castigat? Tineam mult la un tip si el cred ca tinea la mine dar stie ca nu putem avea o relatie el nu vrea nimic serios si.a zis ca nu putem fi prieteni cauta tot felul de pretexte apoi azi mi-a scris i am raspuns si dupa mi-a dat block. Nu stiu ma simt naspa ca nu am vrut sa il pierd si nu am reusit sa il fac sa ramana ma doare sufletul

5 răspunsuri:
| Cristina788 a răspuns:

Poate nu ti-a dat block, sunt multi băieți care preferă sa își dezactiveze contul Facebook, sau fă-ți un cont nou și caută-l pe Facebook dupa care îi vorbesti deschis și îi spui tot ce ai pe suflet, eu am facut așa și am reușit sa mă împac cu el din nou

| Nathalie18 explică (pentru Cristina788):

Pe snap sunt blocata nu mai am ce vorbi cu el. Nu mai vrea

| deeeaqq a răspuns:

El a pierdut, tu ai câştigat

Răspuns utilizator avertizat