| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata cand te vede vine te pupa si imbratiseaza si spune ca i-a fost dor de tine, inseamna ca te place?

39 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca DA. Tot ce e posibil, fiindca nimeni nu ar proceda intr-un asemenea mod, daca nu ar avea un motiv bine intemeiat. Incearca sa procedezi si tu la fel si daca va acepta raspunsul ca te place iti va fi oferit cat se poate de evident de concludent Succes!

| alina2k18 a răspuns:

Clarwinking
Spune-i ca tie ti-a fost si mai dor big grin de ea, nu face pe indiferentu ca nu ajuta mereu.

| Crackman a răspuns:

Da ala e frendzone sad

Răspuns utilizator avertizat
| alina996 a răspuns:

De ce toti baietii cred ça daca ii imbratisam, vorbim cu ei mereu sau chestii din astea inseamna ca ii placem? Efectiv, in cazul meu inseamna ca imi esti o persoana draga si simpatica daca te imbratisez. Daaar daca se comporta asa doar cu tine, exista sanse Sa Te placa

| George_Ionut_2000 a răspuns:

Doar daca sunteti impreuna spune asta!