| Jack99 a întrebat:

Am o prietena care mereu cand ma vede vine la mine, ma imbratiseaza si ma pupa. Cand ii vorbesc se uita de aproape la mine si zambeste larg. Oare ma place?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranță, te place și vrea o relație cu tine.

| HazelEyes77 a răspuns:

Fata ar da semne ca e interesata de tine si daca esti pe aceeasi lungime de unda cu ea atunci ar trebui sa faci si tu un pas in directia asta.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Nu stim daca te place sau doar ii esti un tip simpatic. De ce nu o intrebi pe ea?

| UnTipObisnuit a răspuns:

Bai, sa stii ca multe fete se comporta asa doar daca te plac ca pe un prieten.
Sunt super prietenoase, se pun langa tine, te tin de brat etc.
Dar sa stii, ca de cele mai multe ori doar se joaca

| AdinaanidA a răspuns:

Voi băieții înțelegeți mai greu că dacă o fată te place, asta nu înseamnă că și visează să facă copii cu tine. laughing
Te poate place ca prieten, ca coleg, ca persoană agreabilă, nu neapărat să-și dorească să fiți iubiți. Așa că testează bine terenul înainte să faci vreo gafă.

| TroubleInParadise a răspuns:

Astea ar fi niste semne destul de mari ca te-ar place. DAR daca iti place si tie de ea fa primul pas si poate o sa mearga!