| rekinu94 a întrebat:

Daca o fata iti zice ca te place...Dar zice ca vrea putin timp sa te cunoasca mai bine ca sa poti avea o relatie,apoi dupa o vreme sa nu mai vb asa mult cu ea din senin, Care credeti ca e problema? Sau ce credeti ca as putea face in cazul asta?
Astept sfaturi FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MissWhite a răspuns:

Pe femeie/fata trebuie sa o faci mereu sa se simta frumoasa,fara a o pupa in fund mereu. fara fraze de genu "cat esti de frumoasa,esti rpintesa,esti papusa) etc. Fa-i un compliment cand o vezi farte aranjata,si unu cand nu e chiar asa aranjata,ca sa se simta frumoasa si nturala. Si incearca sa nu o cauti enorm de desdar nici prea rar. si cand o cauti fara chestii de genu "pup, besk, etc". dar cu fraze de genul "te pup, pusy, ne auzim :* " ok? nu fii sufocant dar nici prea distant!

| rekinu94 explică (pentru MissWhite):

Mersi mult...Deci fata mi-a zis cai place de mine, dar vrea sa mai astepte vrea sa vada daca nu e numai gura de mine, si sa aiba incredere in mine ea zis ca 2 iubiti o mai avut si de asta a avut numai 2 pentru ca ea e altfel,vrea sa-si petreaca ceva timpu cu persoana si numai dupa un timp sa ia o decizie dupa ce are incredere in persoana aia(aici fiid eu) si dupa ce ma cunoaste mai bine,o zis ca pe ea nu o intereseaza fizicu deloc,ba chiar i-am zpus "nu ma supar jur,spune-mi daca am vreo problema cu fizicu si nu-ti plac(a zis ca nu-i asta, sunt foarte bine cum sunt), Doar ca nu vrea asa repede relatie doar dupa ce ne cunoastem mai bine, nu e genu ca la prima intalnire se si combina...A zis ca e prea repede sa ii zic nu stiu cate lucruri frumoase si etc, Dar nu vrea sa ma piarda ca sunt tare scump " fix asa mi-a zis.

| rekinu94 explică (pentru rekinu94):

Am mai intrebato:
Draga de cand vorbim si etc mi-ai raspuns vreodata la o intrebare cu un raspuns pozitiv doar ca sa nu ma simt prost? Jur ca nu ma supar dar e bine sa-mi spui in fata daca e ceva...
Si a zis:
Nu dragule :*
Apoi am intrebat-o:
Promiti?
Si a zis da promit:*

8 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Posibil sa nu-i convina relatia propusa si evita sa-ti spuna verde in fata!

| serendipity8300 a răspuns:

Probabil a gasit ceva ce nu-i place si nu vrea sa spuna si a ales sa se indeparteze.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

A gasit ceva ce nu-i place la tine? POATE.

| Dariusuu a răspuns:

Problema e ca nu esti genul ei.

Uit-o cu timpul iti vei gasi pe cineva care sa te iubeasca asa cum esti.

Sper sa nu ma intelegi gresit, nu am zis ca ai avea vreun anume defect.

Poate nu esti pe placul ei.

Capul sus.

Numai bine

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,se fereste sa-ti zica in fata, si de aceea iti da de inteles!

| Tanase_Dianna_1994 a răspuns:

Las-o in pace