| madalin094 a întrebat:

Nu va suparati am si eu nevoie de ceva sfaturi .Am o relatie de aproape 8 luni cu o fata ...totul merge bine as putea spune dar de la un timp nu stiu e cam ciudat ...se poarta putin ciudat cu mine .glumeste intruna nu ca nu mi-ar placea sa glumeasca dar uneori ma cam raneste fara sa-si dea seama...si de obicei cand zic cate ceva ...imi da raspunsul "Nu ma intereseaza faci ce vrei"...parca nu iar mai pasa asa de mine desi zice ca ma iubeste nu ma va parasi niciodata. dar oare e adevarat? voi ce credeti spune adevarul? Bine mai e si o distanta intre noi de 22km dar nu prea e o problema distanta foarte putin ne afecteaza? ce sfaturi imi puteti da. e cv normal intr-o relatie asa de lunga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc, ca ai 15 ani, nu este normal dar fetele se joaca desea cu sentimentele baietilor si invers, poate are pe cineva sau s-a cam plictist dar dupa modul in care iti raspunde inclin sa cred ca mai are pe cineva si poate nu de acum, poate de mai mult timp, este si un mod de a vedea cat tii la ea si de a te face gelos.

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Lunga laughing? Hai sa-ti spun verde in fata, ca nu au rost ocoliturile pe aici.
Ori s-a plictisit de tine, ori mai est eun baiat implicat pe acolo.Incearca sa afli mai intai daca e ceva cu vreun baiat, dar sa nu faci prostia sa ii zici ei.
Te duci unde sta ea, fara sa-i spui ca vii si o urmaresti o zi, fara sa stie ca esti acolowinking.
Daca nu are pe nimeni, ramane a doua variantá. pur si simplu s-a plictisit. dar 8 luni nu este chiar asa mult.In fine...
Si inca ceva, a gasit vreodata scuze in ultimul timp sa nu te duci la ea ca e nu stiu unde si cu nu stiu cine? thinking

| sorin a răspuns:

Asta inseamna indiferenta ei fata de tine, asa ca mai bine iti gasesti "alta ocupatie".

| ioanapysycuutata a răspuns:

Unele fete invart baieti pe degete foarte simplu asa ca nu mar impresiona sa aud ca te-a insela.imi pare rau

| knnight a răspuns:

Sall! am patit si eu la fel q tine... faza e ca sa pliptisit de tine nu mai e ca inainte.cine stie, poate o atrage altu, iti zice ca te iubeste doar ca sa nu te raneasca, distanta nu-i problema, incearca sa vb cu ea, sa vezi cum se comporta, adui aminte de amintirile placute de la inceputu relatiei:d, daca nu merge alta man ca mai st fete si care te meritabig grin

| verny a răspuns:

Poate o face pe indiferenta dar nu e cu adevarat... unele fete asa procedeaza ca baiatul sa tina mai mult la ea...caci el cind vede ca mori dupa el te lasa...