| madalinandrei213 a întrebat:

Daca o fata se uita la un baiat incontinuu ce inseamna? Baiatul se uita la ea si ea se uita la baiatul respectiv in ochii lui?

6 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Probabil ca sunt indragostiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta sa fie agatata

| Cricy a răspuns:

Inseamna ca se plac, sau mai mult de atât, eu de obicei asa ii fac unui băiat pe care il plac, si el ma place mine, si acum, cu privirile astea, suntem un cuplu. Daca e vorba de tine, du-te si flirteaza cu ea. Daca nu e vorba de tine, transmite-i același lucru prietenului tau. Baftă!

| Pedocandy69 a răspuns:

Se violează cu ochii.

| ș53fan a răspuns (pentru Pedocandy69):

happy happy happy fara suparare celui care a pus intrebarea!