| raluca18 a întrebat:

daca puteti sa imi spuneti i mie unde se fac prezentari de moda pentru copii in care verisoara mea ar putea prezenta. tin sa spun ca are 13 ani. multumesc anticipat si astept raspunsuri. funda. (scuze categoria dar este cea mai accesata)

1 răspuns:
| Ctiberiu a răspuns:

Bhhhh...HAHAHAHA hai nu pe bune. Tu crezi ca... of nici nu ma mai obosesc. In primul rand astfel de prezentari nu prea se mai fac pentru ca nu are rost.In al doilea rand astfel de prezentari abia se mai fac in New York si o data pe an la Paris.