| MusicGabyBoy a întrebat:

Am un caine pe nume Dingo! Nu este de rasa! De la o vreme numai mananca,este foarte tacut, nu are chef de nimic! Va rog ajutati-ma cu ce puteti! Funda(scuze categoria dar este cea mai accesata si sper sa primesc cat mai multe raspunsuri)

5 răspunsuri:
| larya234 a răspuns:

Poate ca este bolnav ..sau daca este femela poate este insarcinata. Du-l sau du-o la un control veterinar. Poate fi si din cauza caldurii. si noi, oamenii avem zile cand nu avem chef de nimic, cand nu avem pofta de mancare etc. happy

| domnulgoe a răspuns:

E posibil sa aiba chiulangita cronica...

| SakonSIUkon a răspuns:

E deprimat se va sinucide curand.

| Mandarina888 a răspuns:

Cheama veterinarul... poate are limbrici, oricum este bolnava din moment ce nu mananca, la caini asta este simptomul principal cand cainele nu mananca e bai, pentru ca sunt cele mai mancacioase rase!

| MusicGabyBoy explică:

Il cheama Dingolaughing! Cum sa fie femela?