| pisssssiyy97 a întrebat:

Buna daca am 1.52 m inaltime si 16 ani, pot sa devin model nu neaparat pentru prezentari de moda, pentru reviste sau pentru lenjerie... daca da imi puteti da niste nume de agenti sau link'uri.Va Multumesc. (scuze de categorie este cea mai accesata)

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Eşti mult prea mică. TREBUIE 172CM.

| Lumeaîn3D a răspuns:

Inteleg ca acesta e visul tau, si sincer nu am intentia sa te dezamagesc, dar daca nu ai macar 1.70 atunci `goodbye`pasari calatoare si revenim inapoi cu picioarele pe pamant, ca slabe sanse sa pozezi in fata reflextoarelor daca ai doar 1.52. Oricum sunt sigura ca esti simpatica si fara sa apari pe prima pagina din reviste, pentru ca fiecare fata are ceva frumos in ea si nu neaparat sa arate aceasta lumii intregi. happy Dar daca totusi esti fotogenica atunci, poate ca unii vor face in cazul tau, o exceptie. Tot ce pot eu sa-ti recomand este, sa-ti `rezervi` cit mai mult timp pentru activitatile creative (dansuri, pictura, cintat) deoarece in sufletul fiecarui om se ascunde un talent pe care nu toti reusesc sa-l `dezgroape`, dezvoltati abilitatile pentru ca in viitor sa ai o profesie minunata de care sa te simti implinita. Spun asta pentru ca nu tuturor li se potriveste sa fie topmodele sau medici..Bafta! Si sincer imi doresc din tot sufletul ca tu sa nu te complexezi din cauza ca esti scunda, nu tuturor li se potriveste ceva. Iubeste-te asa cum esti. Pup :*

| pisssssiyy97 explică (pentru Lumeaîn3D):

Si model pentru poze playboy as fi dispusa happy

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru pisssssiyy97):

Uhm happy Măi pisi, vrei să te ajute satana? ai grijă ce-ţi doreşti