| anonim_4396 a întrebat:

Dau Funda daca ma ajutati! Stiu ca am mai postat intrebarea, dar prietena mea e ingrijorata de o posibila sarcina deoarece in urma unui heavy petting cand mi-am pus prezervativul am atins capul penisului si era umed si din neatentie am atins labiile pe interior ale prietenei insa fara penetrare. Exista vreun risc de sarcina luand in considerare ca e si virgina si nu ejaculasem inainte posibil fiind doar lichidul seminal. Va rog ajutor. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Nu e nimic. Testul de sarcina daca vreti sa il faceti, adica sa il faca, trebuie sa il faca dupa aproximativ 2 saptamani chiar 20 de zile. Dar in orice caz, nu trebuie sa va speriati

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Nu cred!
Pentru linistea voastra, zii sa faca un test de sarcina!
Multa sanatate si grija pe viitor!

| alexandru1991 a răspuns:

Trebuia sa mentionez ca am atins cu degetele

| simiy a răspuns:

Sigur nu e insarcinatahappy copii nu se fac chiar asa usor trebuie sa mai si muncesti pentru astahappy