| anonim_4396 a întrebat:

Dau Funda! Stiu ca am mai postat intrebarea, dar prietena mea e ingrijorata de o posibila sarcina deoarece in urma unui heavy petting cand mi-am pus prezervativul am atins capul penisului si era umed si din neatentie am atins labiile pe interior ale prietenei insa fara penetrare. Exista vreun risc de sarcina luand in considerare ca e si virgina si nu ejaculasem inainte posibil fiind doar lichidul seminal. Va rog ajutor. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MikyMi a răspuns:

Nu este insarcinata! A fost un simplu joc, sunt cupluri care se chinuie ani de zile sa faca un bebe.
Sa faca iubita ta un test pentru a va linisti.
Bafta!

1 răspuns:
| alexandru1991 a răspuns:

Trebuia sa mentionez ca am atins cu degetele