| WindowsOpener a întrebat:

Buna TPU ..de 2 zile,iubita mea se poarta ciudat,mi se pare ca se poarta putin mai "rece".Atunci cand ii dau mesaj,totul e bine,raspunde si pare dulce,dar in mintea mea is tot felul de idei.daca s-a plictisit de mine sau ceva de genul sau poate ca are doar o simpla problema...Vreau sa spun ca poate e in "perioada aia" care din cate stiu eu nu e usoara si am citit ca atunci nu ai chef de nimic si treci prin tot felul de stari. Si ea nu mi-a zis nimic cum ca s-ar fi intamplat ceva,sau ca e in "perioada" s-a purtat ca si cum nu ar fi nimic, doar ca mai retras ca de obicei. Vreau doar sa spun ca sunt ingrijorat si cred ca mi-ar fi rusine sa o intreb daca are "ciclu". Vreau sa ma ajutati cu sfaturi daca puteti, si sa imi spuneti daca e nevoie sa fac ceva ..Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Diferite fete reactioneaza diferit in 'acea perioada', atita timp cat iti raspunde la mesaje in modul in care ai specificat, nu ai de ce sa iti faci griji, daca s-ar fi saturat de tine atunci ti-ar fi zis ea. relax 2-3 days si va reveni fata la normal. succes

| MeForeverAlone a răspuns:

Eu zic să aștepți câteva zile, pentru că dacă fata chiar e în "perioada aia" trebuie să-i dai pace. Fetele de obicei sunt cam nervoase și distante în acele zile. Dacă totuși trec vreo 3-4 zile și ea tot așa se poartă, atunci sigur s-a întâmplat ceva...ori s-a certat cu cineva, cu părinții sau cu o prietenă, ori o fi bolnavă, are o problemă și îi e mai greu să vorbească despre asta.
Dar nu cred că e de la tine, având în vedere că îți răspunde la mesaje și pare dulce. Când o ată se plictisește de un băiat se întâlnește cu el și îi zice, sau nu-i mai răspunde la mesaje ori îi răspunde vag și rece. Dar aici nu e cazul. Eu însă red că are menstruație happy
Multă baftă!

| WindowsOpener explică:

I-am zis ca am diferite dubii, si mi-a zis ca mai are sentimente pentru mine, dar nu maai sunt ca la inceput ..si ma rog acum nu stiu in ce situatie sunt.

| kandaraki a răspuns (pentru WindowsOpener):

Pai poate s-a racit relatia intre voi, incearca o diversitate, uimeste-o, fa0i un cadou ceva deosebit, iesiti undeva in oras si ofera-i o surpriza. O fata doreste mereu ceva nou in relatie, fiindca monotonia ucide relatia!