| Elenamariaioana a întrebat:

Bună TPU, de 4 zile tot îmi este rău, ma doare capul când ma ridic din pat,am stări de voma, ma doare spatele și de 4 zile beau doar apa încontinuu, nu pot manca. Oare am probleme cu stomacul? A mai pățit cineva?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul de familie, poate ai covid, nu stim noi ce ai, medicul stie dupa ce te consultă

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic!

| dullcat a răspuns:

Mergi la medic, nu e normal sa stai asa cu stare de rau si fara mancare atatea zile!

| Freya1 a răspuns:

Stări de voma, dureri de cap și de spate suna a probleme cu rinichii.
Acum nu sunt medic, dar îmi dau cu presupusul.

Mergi pana la medic dacă ești asa, nu sta pana se agravează de tot.

| AdioTPU a răspuns:

Și în 4 zile ce ai făcut? Suna la salvare urgent, ce aștepți? Să apară complicații?