| andreeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

de cand am avut cearta oribila cu prietenul meu si chiar daca ne-am impacat, eu continui sa plang fara motiv, nu mai pot sa zambesc deloc, incep sa rad singura si nu stiu de ce. sincer il iubesc mult, si chiar nu am crezut ca as putea trai fara el. ne-am certat din cauza mea. si de atunci el merge peste tot fara sa imi spuna nimic, merg la el, el ma trimite acasa si cand sa ma intorc sa plec, el ma tine de mana si ma tine in brate si imi spune sa raman, nu mai inteleg nimic, tot imi spune ca sa nu il mai ieu la rost ca unde merge si ce face, ca se enerveaza si imi da papucii dar nu ma pot abtine, si o data imi zambeste si ma tine in barte cu dragoste, si dintr-o data se uita la mine de parca m-ar ura. cand ii spun ca il iubesc spune numai bine si atat, mi-a zis azi ca cica nu ma mai iubeste deloc, si ma intreb de ce mai continua sa fie cu mine. si de ce a plans pentru mine cand ne-am certat.stiu ca l-am suparat foarte tare prin ce am facut, dar el a fost langa mine tot timpul, si nu m-a parasit orice ar fi fost. nu mai stiu, ma mai iubeste? de ce a mai ramas cu mine? de ce incep sa plang si sa rad singura? va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Daca l-ai inselat, are dreptate. E clar ca nu mai simte ce a simtit la inceput pentru tine.

| J0hn a răspuns:

Ahm,probabil raspunsul meu nu o sa te ajute prea mult dar incerc sa fie cat de clar posibil.
Relatia ta cu el a ajuns intr-un moment aiurea si ma gandesc ca aveti o perioada destul de buna in spate si nu e doar o povestioara de 2 3 saptamani, lasand " ce cred " iti spun parerea mea. eu zic ca ati ajuns intr-o perioada in care nu se mai pot face multe pentru a " Salva " relatia si ma gandesc ca nu sunteti atat de mari incat sa fie un dezastru ca va despartiti gandeste-te ca nu sunteti legati de nimic casatorie bla bla, asa ca ia-ti inima in dinti las-o balta si vezi-ti de viata ta pentru ca o sa mai fie Baieti si nu merita sa iti folosesti cutiuta cu lacrimi nervi ganduri altele si altele pentru unu singurwinking

| Allergikaa a răspuns:

Sunt curioasa de ce v-ati certat. (Lai inselat?). Sigur l-ai ranit foarte tare cu orice ai fi facut si el acum incearca sa se razbune. E greu dar trebuie sa vorbesti cu el si sa-i spui ca regreti foarte mult ceea ce ai facut, dar ca acum te raneste si ar trebui sa inceteze. Daca e insensibil la asta nu ar trebui sa cntinui relatia. Cat despre plans si ras cred ca suferi din dargoste ai putea sa vobesti cu cineva sa treci mai usor peste, daca nu ai cu cine incearca un psiholog(sa stii ca ajuta mult sa ai cu cine vorbi). Sper ca te-am ajutat:X Succes!

| D3X73R a răspuns:

Este un baiat complicat din cate am citit mai sus ...nici nu stiu ce sfat sa-ti dau...ti-as spune sa-i acorzi mai multa libertate adica sa nu il mai intreb pe unde umbla sau stiu eu ce il mai intreb de se suprastraight facecu toate ca nu mi se pare ca-l ti sub papuc.Dar dupa aia sa nu-l pierzi.Habar n-amstraight face