| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.

De cateva zile am inceput sa ma simt ciudat cand vad poze sau video-uri cu baietii.Cand spun poze sau video-uri ma refer de pe Youtube si alte siteuri de socializare.Cand vad unii baieti ma simt ciudat dar nu am nicio excitare sau vreun gand pervers.Mie imi plac fetele dar am impresia ca pot fi gay. Uneori zic de unii baieti ca arata mai bine decat fetele.Am inceput sa cred ca sunt gay din cauza sentimentului acestuia.Nu stiu daca e un sentiment de atractie sau ce e.Eu sunt inca adolescent si am avut o relatie cu o fata. Daca e sa ma gandesc la relatii nu pot sa ma gandesc la baieti ci doar la fete.Cand e sa ma masturbez ma uit la videoclipuri cu fete.Eu stiu ca imi plac fetele doar ca sentimentul acela ciudat ma face sa cred ca as putea sa devin incet incet gay.Eu nu vreau sa fiu gay nici in ruptul capului.Nu pot sa imi imaginez asa ceva.Sunt normal sau exista posibilitatea sa incep sa devin gay? (Pana acum nu am avut nici un sentiment de excitare cand am vazut sau m-am gandit la un baiat)

Răspuns Câştigător
| Eteda a răspuns:

E doar prosteala, o sa ti treaca, in cel mai rau caz poti fi bisexual. Dar nu mai sta atat cu gandul la asta. Pierzi timp

1 răspuns:
| GouDidodino a răspuns:

Asa este ai perfecta dreptate. Esti gay