| Purgatoriu a întrebat:

Am un sentiment ciudat si vreau cu orice pret sa scap de el! Aseara nu puteam dormi si am citit prezentarea la,, Sange satanic" si am vazut un cuvant pe care l-am tot intalnit dar nu stiam ce inseama,, sado-masochism". Am cautat si am aflat straight face La inceput m-a bufnit rasul pentru ca l-am auzit de atatea ori si habar nu aveam ce inseamna dar parca mi-as fi raspuns la una dintre intrebari si era ciudat tot ce desenam eu erau scene de sado-masochism?! Si normal ca ma simt aiurea si vreau sa scap de sentimentul de,, bucatica din Lilith".
Ma simt moale adica de parca nu sunt in stare de nimic si nu e lene pur si simplu vreau sa stau si sa ma gandesc...Nici scrisul nu ma ajuta iar eu scriam la (sper) viitoarea mea carte de scucces cam 2-3 pag pe zi acum ignorul totul.
Oricum nu stiu ce nume sa dau sentimentului asa ca... Aveti vreo idee cum se numeste O. o? Nu cred ca sunt sado-masochista(?) sunt prea mica. Sa citesc ceva mai fericit?

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Tot ce-ti pot spune este sa ai grija ca"viitoarea carte de succes"sa nu fie inspirata din satanism pentru ca s-a cam saturat lumea de povesti ieftine.

| Purgatoriu explică (pentru harciog):

Nu e inspirata din satanism si nici cv cu zane straight face

| harciog a răspuns (pentru Purgatoriu):

Inseamna ca se numeste"In cautarea constiintei pierdute".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai speriat un pic probabil fiindca ai corelat desenele tale cu notiunea de sado-masochism. E oarecum normal asta daca zici ca ai suflet de artist cum se spune. O sa treaca.