| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile vrobesc cu o fata si eu cred ca ma place ca imi zice (sotior etc) si eu o cunosc ce as putea sa vorbesc cu ea in afara de Buna Ce faci?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice iti trece prin minte incepand cu problemele voastre scolare si terminand cu discutii legate se distractie, hobby-uri, muzica, filme si bineinteles despre viata, dragoste si chiar iubire la un moment dat.

| neutrino a răspuns:

Dupa aceea intreab-o daca nu vrea sa bea cu tine un suc.

| SkyPilot a răspuns:

Vorbeste mai mult despre ea. In primul rand ca ii va face placere. Este si in avantajul tau, ca afli unde poti sa o inviti si cum trebuie sa te pregatesti ca sa porti discutii interesante cu ea. Intreab-o ce face in afara scolii si cum isi petrece weekendurile. Intreab-o ce activitati ii plac (excursii, piscine, mall, teatre, concerte, filme, plimbari in parc, sport etc.). Afla ce gen ce carti, filme, muzica ii plac si ce alte preocupari mai are. Incearca sa te apropii si tu un pic in preocuparile tale de ea.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Despre visuri ciudate, întâmplări hazlii, filme, cărți, școală, prieteni comuni, despre ea. Încerca sa o cunoști mai bine.

| KMaddieK a răspuns:

Actrite, actori, filme, genuri de filme, genuri de muzica, ce a visat noaptea trecuta, despre bijuterii. Ce animale de companie ii plac. ce filme a vazut in ultima vreme. daca ii place un film care tie ti s-a parut interesant, cum a parcurs ziua respectiva
-Despre prieteni
-Despre Sarbatori
-Despre fostele ei relatii(cred ca merita sa-i stii trecutu')
-Despre ce jocuri, activitati mai are
-Despre familia sa
-Un adevar si provocare
-Despre animalul ei