| muhamed212 a întrebat:

Cunosc o fata de mult timp si am fost certata cu ea. Acum de cateva zile incep sa vorbesc din nou cu ea. Ma chemat afara cu rolelele doar noi 2 iar eu am refuzato. De fiecare data cand vorbesc cu ea pune kissuri si semne dragute. Dar nu stiu cum se face azi a inceput sa se opreasca din kissuri si alea, alea. Ce sa fac ma place sau nu?

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Pai de ce nu te-ai dus afara cu rolele daca te-a invitat?

| Genessis a răspuns:

Pai poate ca te place, dar poate ca ea simte ca tu nu faci la fel ca ea.Eu stiu,poate ar trebui sa ii trimiti si tu kissuri si semne dragute, sa vorbesti deschis si dragut cu ea, in felul asta sa creada ca o placi si tu.Fa asta o perioada, pana vezi ce simte ea, iar dupa aia...vezi tu ce faci.Multa bafta!