| Tasya05 a întrebat:

De ce baietii sunt asa de perversii si vor doar sex, chiar daca au varste foarte mici? :l De ce sunt asa de rai si vor sa te faca sa suferi?sad Deci, sa va spun ce s-a intamplat. Cand eram mai mica, in clasele 3-4 toti baietii isi bateau joc de mine. Era putin mai plinuta, si destul de scunda. Acum, cand am 13 ani, m-am schimbat mult. Nha, am slabit, sunt mai inalta etc.laughing. Acum, deja m-am saturat de baietii astia nesimtiti si perversi! Sunt prietena cu un baiat de cand aveam 2 ani ( eram prietenii de familie). Baiatul, este cam uratel, invata prost, e pervers si e o mare problema in scoala. Bine, mama si tata nu il prea suporta, dar sunt prietenii foarte buni cu parintii lui, si noi suntem ca fratii. El a devenit deja foarte stresant.Nu m-as fi gandit niciodata ca el, ar putea sa ma placa :l. El fiind mereu cel care isi batea joc de mine, in trecut. Acum la scoala, el si prietenul lui ma innebunesc! :@. El, ma pupa de 50 de ori pe zi, prietenul lui ma ia in brate si ma pune peste el, si tot felul de chestii din astea... In fine, ideea e ca. Mie imi place de un baiat, care e tot in clasa ca noi, si pe care parintii mei il 'adora' >:". Parintii mei mi-au spus de multe ori ca, respectivii baietii care ma enerveaza pe mine, vor sa il faca pe baiatul pe care il plac eu gelos.Eu le-am spus ca, nu are de ce sa fie gelos, pentru ca nu sunt cu el si ca, cei doi baietii nu ar vrea niciodata sa il faca gelos pe el. El stie ca il plac, iar eu stiu ca el ma place, dar nu am vrut sa fim impreuna pentru ca suntem prea mici, dar nha. Oricum ne purtam ca si cum am fi impreuna. Azi, unul dintre cei doi, i-a spus prietenului meu, ca vrea sa il faca gelos. La ora de biologie, eu stau cu unul dintre ei, iar prietenul meu sta cu o banca mai in fata. Toata ora, acel baiat m-a tinut de mana, pana cand i-am spus doamnei profesoare. Era si normal ca, prietenul meu s-a suparat crying. Ce sa fac sa numai fie suparat?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AnonimDeOcazie a răspuns:

E aşa greu să-i fu** doi pumni celor doi prietenul tău?

| Tasya05 explică (pentru AnonimDeOcazie):

Nu poate rolling on the floor))) Aia doi sunt cei mai 'smecheri' din clasa laughing sunt sperietorii scoliilaughing)) Prietenul meu e decat ala dragut si destept laughing)).

| AnonimDeOcazie a răspuns (pentru Tasya05):

Dacă e "cel deştept" poate să găsească o metodă să îi bată. Eu aş fi dat lejer 10 lei la doi prieteni să mă ajute să le umflu mucii şi să-i fac să înţeleagă situaţia.
până atunci, scuze, dar rămâi jucăria celor doi. Iar prietenul tău va suferi în continuare şi va tace şi va înghite.

| Allex7 a răspuns (pentru Tasya05):

Daca as fi fost acolo le-as fi aratat eu ca nu conteaza *sa fii smecher* ca sa fii popular conteaza sa ai *cap* sa detii controlul prin cuvinte.

| Tasya05 explică (pentru AnonimDeOcazie):

Mda..inteleg ce spui. Prietenii lui mi-au spus mereu ca, l-au sfatuit sa faca ceva, dar el e 'invatat' sa rezolve totul prin vorba buna...:-l.

| AnonimDeOcazie a răspuns (pentru Tasya05):

Nu rezolvi nimic, în cazul acesta, cu vorba bună.
Dacă nici aşa, măcar cu ajutorul profesorilor sau a părinţilor.

| Tasya05 explică (pentru AnonimDeOcazie):

Da, ai dreptate. Am apelat la ajutorul dirigintei, si cei 2 baieti au avut nota scazuta la purtare, dar nici asa nu s-au potolit laughing.

| AnonimDeOcazie a răspuns (pentru Tasya05):

Bătaia e cel mai bun tratament.
Sunt nişte câcăcioşi mici, nici pubertatea nu le-a venit bine, poţi să găseşti pe cineva pentru două beri să le rupă muienele.

16 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

Uite ca aici nu ai dreptate. Eu sufar din cauza unei fete o iubesc asa de mult incat mi.as vinde si sufletul ca ea sa fie fericita! Nu am primit in schimb nici macar 50 grame din iubirea ei, ce pot sa fac? M-am indragostit am pus si sufletul si inima in relatie si primesc o palma de la viata...

| Tasya05 explică (pentru Allex7):

Dar...ea stie ca tu o placi?

| Allex7 a răspuns (pentru Tasya05):

Suntem impreuna de 9 luni...

| Tasya05 explică (pentru Allex7):

Pai si atunci, de ce spui :,, Nu am primit in schimb nici macar 50 grame din iubirea ei'' Daca a acceptat sa fie cu tine, e logic ca si ea te iubeste la fel de mult happy.

| Silviu591 a răspuns:

Depinde de educatia primita de acasa..nu toti baietii sunt asa

| Ovidiu299 a răspuns:

Te muti cu,, flacaul tau'' in banca, tot timpul si devii din ce in ce mai,, acra''' cu cei 2. Ce poate sa fie asa de greu?

| M4gd4L3n4 a răspuns:

Spune-i ce e defat. (un sfat mai concret nu iti pot da eu, puppy dog eyes scuze )

| MusicGabyBoy a răspuns:

De ce sunt baietii perversi?laughingvad fete pe TPU la 12-13 ani in "calduri" care s-a masturbat cu banana, una cu stiloul, una ar vrea sa se f**a si mai zici ca doar baietii sunt perversiwinking

| Tasya05 explică (pentru MusicGabyBoy):

Mda..Probabil ca si unele fete sunt asa. Da' totusi si ca fata si ca baiat la 12-13 ani nu prea e normal sa fie asa. Si parerea mea, ca fata, este ca daca fetele de 12-13 ani fac ce spui tu, vom avea o tara plina de curve si pitipoance.