| tiniii a întrebat:

Eu si prietenul meu suntem apropiati cand suntem impreuna dar cand vorbim la telefon ne cam certam dar ne trece repede. El e cam gelos chiar pe prietenii lui daca vin si ma pupa sau ma iau in brate se uita urat si dupa acea le atrage atentia sa nu o mai faca ca nici lor nu crede ca le convine daca face el asa cu prietena lor, ei nu au prietena si au destul de mult respect fata de mine. Ce ar trebui sa fac? Sa ii spun prietenului meu ca numi plac baietii gelosi sau ca sa nu mai fie asa de gelos ca nu se intampla nimic cu alti baieti?

Răspuns Câştigător
| alex21ky a răspuns:

Daca tu stii ca nu are motive sa fie gelos, ai putea sa ii spui asta. De fapt, daca nu vrei sa se ajunga la alte discutii peste cativa ani, ar fi chiar recomandat sa ii spui ca nu iti plac baietii gelosi

1 răspuns:
| Dr3yga20 a răspuns:

Pai poti sa-i spui, dar atata timp cat nu intinzi si tu coarda