| Biencutika1488 a întrebat:

Buna TPU:*. De ce baietii vor doar sa se f**a cu o fata? Adica nu toti. dar majoritatea cam asa e. Eu am 12 ani si sunt destul de dezvoltata si unii chiar ma enerveaza. Poate sunt eu ciudata. inteleg sa te saruti sau chestii d'astea da' am fost cu un baiat si a doua zi e cand eram cu el m-a intrebat daca vreau sa fac s*x cu el. Si unele fete chiar le accepta aceste propuneri. am o colega care a facut-o din clasa a 4 astraight face. Si faza cu palmele peste fund. ma rog unii zic ca e ceva normal. da' cu o masura. cei de la mine din clasa toata ziua ma palmuiesc. Oare de ce?

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,toti baietii vor sex,doar ca unii vor pe langa sex si o relatie adevarata cu o fata, o iubesc si o doresc si sexul e ceva normal, dar nu de la varsta de 12 ani si te sfatuiesc sa nu te lasi la niciun baiat,daca iti cere,refuza-i pentru ca ai timp de sex si nu trebuie sa te grabesti.
Unii vor sa prosteasca fetele sa obtina ce vor si apoi sa le lase cu ochii in soare,dar trebuie sa fie fata desteapta si sa nu te lasi la oricare, unu cere sex a doua zi de cand te-ai bagat cu el, e clar ca doar asta vrea.Ai sa vezi ca sunt si baieti care pe langa sex vor o relatie adevarata,nu doar una bazata pe sex, un baiat care te iubeste, te respecta si te asteapta oricat.De obicei baietii imaturi vor doar aventuri, dar o data ce cresc isi schimba gandirea si vor sa fie cu o fata, din toate punctele de vedere.

| elasexygagica a răspuns:

Ba fato tu vrei sa lasi viata sa treaca asa pe langa tine? vrei sa fi fata batrana?

| ionutzul31 a răspuns:

laughing Este o intrebare la fel de misterioasa pe cat mi se parea acum 2 luni itrebarea :"Ce vor femeile?"
Totusi eu cred ca fenomenul se datoreaza vizionarii filmelor porno si a prostimii foarte ridicate a baietilor(90% dintre ei). Asta e si n-ai ce-i face.Baftawinking

| Yaguar a răspuns:

1.De ce findca le permitsi, daca nu le permiteai ei nu erau asa satsi faca.
Si la noi la scoala se comporta asa cu fetele (anume cu acele fete care permit aceasta).

2.Chit de desteapta poate oare fi elasexygagica ca sa spuna unei fete de 12 ani ca o sa ramina fata batrina?

3.http://www.TPU.ro/......de-13-ani/

| clauphotograph a răspuns:

Lasa id si vbim mai multe:*

| ToX1k a răspuns:

Multi baiesti sunt asa fiindca eu se uita la filme po.o si vad doar cum se f.a aia pe acolo si vor sa testeze si ei. Putini baiesti nu fac asa ceva findca ei respecta fetele si sunt sinceri. Eu mai cred ca ei vor sa faca asa ceva findca sa se dea mari in fata altora. Eu am doar 12 ani si stiu ca am si eu in clasa asa baieti cum zici si u. Toti se gandesc doar la f...t si s.x pana si in ore vorbesc despre astea. Eu sunt baiat si nu imi place asa ceva uni spun ca sunt ciudat dar eu nu cred asa ceva si toate fetele ma plac asa cum is fiindca sunt sincer. Asta e parerea mea sperc ca te-a ajutat. L-a revedere.

| ToX1k a răspuns:

Sa stii Ionutzu ca gresesti mult nu toti baiesti sunt asa. Eu nu doresc deloc asta unei fete sa stii si SUNT BAIAT ma cheama Alex sa stii. Tot ce ai zis e o prostie cam.

| simo102 a răspuns:

Stiu si eu o fata de 12 ani ii placea de un baiat si el zicea ca o iubeste, etc(minciuni)si a intrebat-o daca vrea sa faca s*x si ea a zis nu si el apoi a facut-o curva, cred ca intelegi de ce.asa sunt toti pe la varsta asta, cauta curve desi nu simte nimic pentru ele.chiar si mie imi spune ca am fund frumos doar pentru asta desi stie ca imi place de cineva si acel cineva pe mine si acea persoana.si cam toti sunt la fel...