| Loverdy11 a întrebat:

De ce nu am orgasm niciodata, sunt inhibata, stresata sau sunt mai anormala? El isi da drumul prea repede si apoi nu prea mai e in stare sa ma satisfaca pana la final, ce sa fac, cum sa-i spun ca nu am niciodata senzatia aia de placere? Vreau sfaturi, ce ar trebui sa fac ca sa ii ofer si lui placere, dar si mie? Eu sunt incepatoare si nu prea ma pricep la asa cevahappy Va multumesc anticipat big grin pupici

8 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pff lasa-l 5 minute dupa ce isi da drumu prima data si apoi pune-l la trebuie din nou, iti garantez ca va dura cel putin dublu fata de prima data, el nu stie ca dupa ce isi da drumu prima data daca asteapta 5 mintue sau chiar mai putin si incepe iar o sa vada el ce o sa te satisfaca... Spune-i ca dupa ce isi da drumu prima data sa astepte 5 min, va sarutati, jucaati ce faceti voi acolo, un al doilea preludiu, apoi il pui la trebuie iar, probabil o sa ii moara penisul dupa ce isi da drumu, dar in 5 minute cat tu o sa il saruti, o sa ii atingi penisul o sa i se scoale iar si crede-ma ca atunic iti va oferi ceea ce vrei tu, iar el o sa descopere placerea mai mult. Fa cum iti zic si o sa veiz ca daca vei face cum am zis eu o sa fi satisfacuta.
Sper ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| rey a răspuns:

Daisy123 esti feminista in ultimul stadiu.
cat despre asta... ai 2 variante : 1sex mai rar tu. si cum zice bgd, dar ai grija sa faci cu preze a2a oara ca iese mai mult preejac. good luck.
2. iti dau nr. meu laughing.

| GoguSteriade a răspuns:

Spune-i direct ca il tine prea putin, ce atata rusine? Cum ai vrea sa ajungi la orgasm daca el termina si apoi se mai gandeste sa te ajute cu mana?

| sebysebyca a răspuns:

Vin eu baby! lasa-l pe mamaliga, nu vezi ca se scapa pe el! lasa-mi adresa si te plimb pe cele mai indepartate planete.

| RAY a răspuns:

Barbatul se termina in 5 minute, femeia in 10 minute -15 minute pau daca se grabeste, un sfat sa se masturbeze apoi sa faca sex nici lui nu-i ma va veni ejacularea in urmatoarele 20 de miniute, sa te sarute sa-si faca un oral, sa faceti si voi sex cat mai mult timp eu recomand minim o ora, doua sexul face bine, ca baiat trebuie sa se gandeasca si la orgasmul tau nu doar la a lui

| RAY a răspuns:

Masturbaeazate si u sasi cunosti trupul mai bine, ca fata sa stii ca toate zonele le ai sensibile nu doar asa zisul punct g fictiv, sarutul pe tot corpul, mangaierea, atingerea in zone sanii si vaginul in interior provoaca orgasmul, eu isi propun sa te masturbezi sa vezi daca ai orgasm

| adazuzu a răspuns:

Asa sunt si eu insa iubitul meu m-a ajutat cu un preludiu mai lung iar apoi facem 69 cu degetul si am cele mai tari orgasme.Incercati,o sa fie placut.Bafta! Sa-mi spui cum a fost.

| daisy123 a răspuns:

Nu exista femei frigide, exista doar barbati care nu stiu sa satisfaca o femeie happy. deci el e de vinawinking