| Louizey a întrebat:

De ceva timp, s-a mutat un baiat nou in cartier. Este 1 bloc mai departe de mine. Se uita de fiecare data la mine, cand nu ma uit eu la el. Si eu fac la fel cu el. As vrea sa il cunosc, dar nu stiu cum sa ma bag in seama. Adica, il vad de CEL PUTIN o data pe zi si e in aceeasi scoala cu mine. Chiar vreau sa-l cunosc, dar nu stiu cum sa ma bag in seama sau cum sa ii vorbesc. Sunt asa de timida! SI nu vreau metoda cu "spune-i unui prieten sa-i spuna despre tine". happy
Multumesc muuuuuult :3 ♥

Răspuns Câştigător
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Loveste-te din greseala de el! Glumeam, prea de film. Dar daca chiar vrei, asta e o varianta big grin Oricum, daca nu vrei varianta cu prietenii, poti pur si simplu sa ii spui buna intr-o zi, si sa vezi daca-ti raspunde. Sau cauta-i fb-ul si porneste o conversatie acolo. Apoi, itr-o zi, invita-l pe-afara, sa pierdeti timpul. Asta daca nu o va face el primul. Sper ca te-am ajutat macar putin...

6 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Eu nu dau raspunsuri pentru funda pentru ca nu ma intereseaza asa ca o sa-ti raspund si eu.Un mod mai ciudat i-ai putea lasa un biletel in cutia de la scrisori cu un mesaj si numarul tau de telefon.Asta o sa-l surprinda placut o sa vezi! Te pup, succes!

| JohnCena02 a răspuns:

Cere-i messu sau fbu laughing

| Yhugato a răspuns:

Daca nu dai funda nu o sa gasesti raspunsuri bunewinking daca nu te superi cati ani ai tu si cati ani are el?

| Ayenam a răspuns (pentru Yhugato):

Tu dai raspunsuri bune doar daca da funda?

| Yhugato a răspuns (pentru Ayenam):

Nup, n-am stiut ce raspuns sa dau, si am zis ca poate daca spui ca dai funda gasesti la atli raspunsuri mai bunewinking

| patriiiii89 a răspuns:

Du-te la el si vorbeste, nu ai nimic de pierdut. Ai multe de castigat, mai ales poti castiga tupeu. :*. baftaa