| BlairArnsberg a întrebat:

TPU! De citeva nopti il visez pe fostul iubit, dar nopatea aceasta am visat cum ne sarutam ne cuprindem de parca ne impacaseram happy La moment eu cu el nu vorbesc nici el cu mine deoare ce am avut o cearta dupa ce neam despartzit.Ce ar putea insemna visul acesta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Vibrations a răspuns:

Înseamnă că încă te gândești la el. Ți-ai dat seama că ești mai nefericită fără banii lui, și vizitele la mall, iar subconștientul îți spune să te împaci cu el, implicit cu contul lui bancar.

Răspuns utilizator avertizat
| Krisstinna a răspuns:

Nimic. este doar un vis si eu visez cum ma sarut cu fostul iubit si tot nu ne-am impacat laughing))