| Ammy2001 a întrebat:

De curand am zis ceva despre un coleg de clasa, iar in seara asta am incercat sa aflu daca ma place cu adevarat. Am rugat un prieten sa il intrebe daca e adevarat si acum imi e ca se va supara. Ce credeti, se va supara acel coleg?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de ce ai spus despre el, daca este de bine sau de rau, s-ar putea sa fie bucuros sau chiar fericit.

| positivity a răspuns:

Nu cred că este un motiv de supărare, și de asemenea, nu cred că acesta s-ar supăra doar de la această întrebare.
Ai putea să îl întrebi chiar tu dacă te place sau nu.

| Ammy2001 explică:

Pai am pus pe acel prieten sa il intrebe daca ma place si de aceea zic daca nu se supara! De zis am zis lucruri frumoase.

| Ammy2001 explică:

Daca il intreb eu mi-e ca se va supara sigur.