| Magdalena234 a întrebat:

De fiecare data cand imi vine ciclu patez patul, pantalonii.
Ce sa fac? Noaptea am o problema, trebuie sa stau intr'un loc ca sa nu patez.Ce sa fac? puppy dog eyes.

Funda pentru cel care m-a ajutat.

Răspuns Câştigător
| KatPetrova a răspuns:

Incearca sa dormi pe o parte sau pui putina vata la spate

9 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Buna!
Noaptea poţi folosi Always Ultra Night, iar ziua trebuie să-ţi schimbi absorbantul cât mai des.
Atenţie! Nu pune vată deasupra deoarece lichidul se va scurge pe margini.
O zi bună!

| RoxAnana a răspuns:

Foloseste Always ultra Night si schimba-ti tamponul cat mai des.Si in plus dc nu ai sta itr-un loc intr-un astfel de moment?

| wolder a răspuns:

Cumpara tampoane speciale pentru NOAPTE.
https://www.google.ro/......ps?/search

| Classy a răspuns:

Nu ai ce sa faci, presupun ca folosesti Always Ultra...cu 5 stropi din aia de protectie..Asa ai tu fluxul menstruatiei.asta este! Eventual cand esti bolnava, pune un cearceaf mai rau sub tine...

| varcolaccc a răspuns:

Nu ma pricep la asa ceva dar presupun ca trebuie sa pui un absorbant, un Always Ultra din cate am mai auzit de la fete laughing

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru varcolaccc):

Pai ea oricum isi pune tampon, inteligentule laughing Cum sa stea fara tampon? Magdalena, eu zic ca nu ai ce sa faci, si mie mi se intampla exact la fel si nu am ce sa fac.happy

| varcolaccc a răspuns (pentru dianaaaaaaaaaaaaaaaaa):

laughing Nu's fata nu am de unde sa stiu, bine ca esti tu desteapta si sti mai multewinking.

| ElyNix23 a răspuns:

Există tampoane Always Ultra, roz care sunt lungi și groase.
Dacă curge și mai mult, pune și vată.
Deci, Aways Ultra cu roz pentru noapte și pentru zi, dacă chiar îți curge atât de mult.
Nu sta într-un loc și nu sta cu teamă că vei păta ceva. Se ia cu Vanish. laughing
La urma urmei, asta este. Nu ai ce să faci. Trebuie să lași sângele să iasăm nu vrei pe urmă să găsești cheaguri în vagin sau pe tampon.
Succes. Pa, pa.

| ChristianAlex a răspuns:

Pune-ti pampers.