| anonim_4396 a întrebat:

De la ce pot avea pe sfarc niște crăpături (să zic asa) albe? Sunt niște linii albe..Am dat și cu apă, dar apar din nou! Doar pe 1 am momentan.
Nici nu stiu cum sa zic e un fel de coajă

127 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Si eu in timpul liber sunt cosmonaut, doar ca nu plec de pe Pamant niciodata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

laughing lol

| Celcestietot a răspuns:

Nu sunt vreun expert, dar poate ca ai o tendinta de ingrasare.

| HyperionX a răspuns (pentru Celcestietot):

You've got 10 points dacă te-ai prins de ironie

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

laughing îngrășare? Eu am slăbit aproape 2 kg, dar totuși am burta cam foarte mare, și eu slabă și înaltă arat ca...
Nu stiu, nu cred

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceva de genul suna comentariul sau, am incercat sa oglindesc putin situatia laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

laughing chiar

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Parca sa zic ca si de la slabit poti capata asemenea detalii la aspect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Poate, nici nu stiu
Dar doar la 1, și ce legătură au sânii cu slabitul? Eu slabă sunt dintotdeauna, dar acum sunt mai slabă ca înainte...

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai copil, nu laughing? Esti in perioada de crestere sau la pubertate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

laughing copil cu copii? laughing nu!
Am 14 ani!

| Stropdeploaie a răspuns:

Sunt ferm convins ca n ai nimic! Scuza ma.dar cred ca esti putin paranoica asupra corpului tau!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Deși mai am momente când cred ca sunt gravidă, poate am ipohindrie s-au nu stiu.
Am avut un ultimile 2 luni : arsuri în gât, grețuri matinale, sani durerosi, areole închise la culoare, acnee, sani mariti, dureri de cap frecvente, urinari frecvente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Stropdeploaie):

Și eu cred ca sunt, ca tot cred în continuare ca am diferite boli la simptomele mele.
Dar înainte nu aveam asa, și de asta am zis, poate ca va trece!

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci, cum baietii au in perioada pubertatii ginecomastia, asa cred ca au si fetele sau o problema asemanatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fi din cauza faptului cum l-ai alăptat pe prosopel jr happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ce e aia ginecomastie? Sper sa fie totul ok, și sa fie de la pubertate

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Și eu cred la fel, și dacă va fi asa și sfarcul celălalt îl alaptez și pe cadita

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca este de la pubertate, te dezvolti in aceasta perioada, chiar si un dezechilibru hormonal intervine la un moment dat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing) twins ce cool

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ati citit și ce cred eu, ce simptome am mai avut? Poate sunt paranoică, dar jur ca nici nu mai stiu ce sa cred.
Dezechilibrul asta cred ca e încontinuu, ca vad ca de 2 luni eu nu ma mai simt cum ma simțeam înainte.
Poate, și oare cât timp va fi asa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, da laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite un articol medical mult mai valabil ca a parerea mea :

https://clinicapaltinul.ro/simptom-view/ginecomastia/

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa se stabilizeze starea de bine atunci cand de opresti din dezvoltarea tuturor tesuturilor, iar asta vei observa tu.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Simptome pe la alte intrebari? Nu, nu am mai citit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu, am scris că de 2 luni am : grețuri matinale, arsuri în gât, sani mariti și durerosi, dureri de cap și de spate, acnee. Și poate ca spuneti ca am ceva psihologic. Dar cred ca sunt gravidă!

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca au fost vizibile acele crapaturi, nu cred ca suferi de ipohondrie, cred ca este o cauza reala. Cu parintii tai ai vorbit sau o sa o faci happy?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Da, am vorbit! Nu sunt răcită! Am stat mereu în casa și îmbrăcată gros, mai ales perioada asta ca am avut și menstruația. Dar stai citit ce simptome de sarcină am? Eu zic de ipohindrie la faza cu sarcina

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Scuzati, am citit răceală.
Asta cred și eu crying

| Catrice a răspuns:

Auzi, da' crăpăturile alea te dor, ustura, mănâncă? Si au fost dintotdeauna albe sau erau roșii înainte?