| Aprldanite a întrebat:

Buna TPU. De pe o zi pe alta, prietenului meu i s-a mărit semnificativ penisul si acum cand e moale are mărimea pe care o avea initial semi tare, am observat pentru ca m-a durut in stomac si mai mult decat de obicei. Ma adresez băieților, daca stiti ce ar putea cauza fenomenul sau daca este cazul de probleme medicale.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se pare. Penisul nu creste ca zambila in pamant.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lungimea penisului este egala cu dublul vârstei prin urmare penisul creste constant

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce alte simptome are prietenul tau? Durere roseata mincarimi? Trebuie sa mearga la un urolog

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate are bălănită

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lo fi udat

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ia nevoie de ochelari fetita, ca penisul ala s-a oprit din crestere la varsta de 16 ani!

| anonim3247 a răspuns:

O femeie când are dureri în timpul sexului sare în față.

| Robert2526 a răspuns:

Singura explicatie este in faptul ca iubitul tau sufera de "Encefalusita". Este o boala care opreste dezvoltarea creierului si porneste dezvoltarea penisului foarte mult. Asa s-ar explica si problemele lui de la bacalaureat. Trebuie sa mearga la medic urgent

| Robert2526 a răspuns:

Incearca sa o intrebi prin mesaj privat pe Violleta. ea se pricepe bine la problemele legate de penis