| nina_9361 a întrebat:

Buna TPU...deci am facut sex protejat, s-a terminat in afara.si peste vreo 15 min iar am facut sex insa deja neprotejat.intrebarea mea este:este posibil sa ramin insarcinata? va rog sa dati cit mai multe rs cit se poate bune...mersi mult...sunt ingrijorata si am mare nevoie de ajutorul vostru.

Răspuns Câştigător
| Sync550s a răspuns:

Salut,nu trebuie sa iti faci foarte multe griji am avut si eu asemenea caz ca al tau si nu numai o data si nu s-a intimplat nimic, desigur ca dupa o saptamana de la intimplare ar fi bine sa faci un test...Nu mai fi ingrijorata draga mea, toate se rezolva...te pup si ai grija de tine!

4 răspunsuri:
| biancaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da exista posibilitatea sa ramai insarcinata deoarece daca ati facut sex neprotejat poate sa mai fi ramas sparma pe penis de cand s-a terminat prima data sau daca s-a spalat dupa ce ati inceput al 2-lea contact. din penis iese un lichid incolor care de asemenea contine putini spermatozoizi. dar sunt foarte putine sanse sa ramai doar de la acel lichid doar daca nu s-a terminat a 2 oara in tina. deci pe viitor recomand folositi prezervativ:* sper ca te-am ajutat si pentru cel mai sigur raspuns fa un test de sarcina dar acesta doar dupa 2 saptamani de la data in care presupui ca ai ramas insarcinata sau daca crezi ca ai ramas si esti sigura ia pastile ex: pilula de a 2 zi [recomanD]Bafta!:* funda

| llylaav a răspuns:

Noobi oh go on

| anamaria917 a răspuns:

Depinde daca cel cu care ai intretinu contactul sexual mai avea sperma la primul contact si nu stiu eu zic sa facib repede testul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sansele de a ramane insarcinata prin sex neprotejat sunt de la 4 la 27%, depinde si de perioada menstruala in care te afli.
Si sunt sanse pentru ca in timpul sexului partenerul elimina spermatozoizi pentru ca se excita, asa numita picatura a placerii, deci sanse sunt nu iti face griji happy. Invatatura de minte sa va fie.