| Bebelushaa a întrebat:

deci am mare nevoie de un sfat, Acum o saptamana. un baiat p care eu il plac [[ si nu m`a bagat in seama doar de 3-4 ori, e cu 3 ani mai mare ca mine ]] cand m`a vazut dp multa vreme a inceput sa dea semne ca ii plk de mine adica ma lua de gat zicea ca sunt frumoasa, traaa laa laa, si i-am dat id meu d mess si am vb cu el si m`a intrebat daca vreau s ne cun mai bine [[ chestii d`astea]], azi a venit la mine la scoala si eu eram ff nearanjata adica ciufulitaaa, nemachiata =]], si cand am auzit ca vine am fugit la baiee =]] si nici nu l`am bagat in seama cand am intrat in clasa nimic, si azi cand a intrat p mess [[ intra fffffffff rar ]] avea la status `` Te`ai dus... `` oare e despre mine nu stiu che s cred thinking deci dati-mii un sfat cum pot s ma combin cu el [[ avand in vedere ca sunt ff timida]]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai... eu cred ca ar trebui sa ii zici dc ai fugit at de el [aveai parul ciufulit etc.] si sa ii zici ca simti ceva pentru el...big grino sa vina de la sine restul big grin bafta

4 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Sincer, eu daca as fi in locul lui nici nu te-as baga in seama. Uita-te si tu cum scrii: "deci, acum, p, care, plac, mine, dp, plk, d, mine, sunt". Nu glumesc, sunt multi baieti care trag concluzii cand vad fetele ca nu scriu calumea. Plus ca expresiile care le folosesti sunt de rahat " s ma combin" " nu stiu che s cred ".

| evoke a răspuns:

Si daca nu erai aranjata si machiata ce? /:]
Nu puteai macar sa il saluti? /:] Bine, multi baieti se uita doar dupa fete cu fond de tenul pe fata de trei degete, dar totusi. straight face Puteai macar sa-l saluti. oh go on
Plus ca multi baieti, asa cum a zis si @thereforyou, trag multe concluzii despre o fata dupa modul in care scriu. Si acum fara suparare, dar scrii al naibii de deranjant. straight face ' deci, sunt, acum, saptamana, mine, m`a, plk, d, sunt, vb, vreau, s, cun, cls, nimic, p, che. ' oh go on
Ai un scris foarte deranjant. Adica... multi nu stiu prea multe prescurtari, si se uita la intrebarea ta fara sa iabe habar ce ai scris.
De ' combinat ' nu stiu cum sa te combini cu el. Data viitoare ai putea sa vorbesti cu el, nu sa fugi la baie si sa te ascunzi ca nu esti aranjata.

| raresh_5041 a răspuns:

Sfatul meu e sa vorbesti cu el si sa lamuriti totul.Cred ca thereforyou are oleaca dreptate

| Bebelushaa explică:

Uty7