| KasdfghjNY a întrebat:

Deci,am nevoie de niste sfaturi.Mie imi place de o fata,si ea dadea semne ca ma place,adica: Ma pupa pe obraz,ma lua in brate,sarea pe mine,ma tragea de tricou.Dar acum cateva saptamani am fost intr-o excursie in care a fost si ea,si s-a pupat cu cineva chiar in fata mea, dupa primele zile ma facea urat si mai multe chestii, dupa iar a inceput sa se aseze pe mine in autocar.Ce trebuie sa fac? pur si simplu nu inteleg >.

4 răspunsuri:
| Titanos a răspuns:

Dupa cum vad eu ca intelegi tu dragostea esti in clasa a 5-a sau a 6-a. Mai asteapta.

| Karlitta a răspuns:

O fi vreo zdreanta nehotarata.Gaseste.ti pe altcineva.

| Bloopies a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca te place. Te considera un prieten apropiat sau chiar cel mai bun (n.am de unde sa stiu).
Asa ii fac si eu celui mai bun prieten laughing
il musc, ma musca......il pup, ma pupa......ma ia in brate, il iau in brate etc happy

| UngratefulPC a răspuns:

Cred ca te considera doar un prieten, daca te-ar place atunci cred ca ar fi mai timida, parerea mea este ca doar se distreaza cu tine. nu ar trebui sa te implici "emotional" daca intelegi ce-ti zic.