| Sunset_2815 a întrebat:

Hei. Am 16 ani si acum ceva vreme am cunoscut un tip care canta intr-o formatie. Am fost la toate concertele lor, la inceput doar pentru muzica si pentru ca si cea mai buna prietena a mea mergea. Dar dupa mergeam si pentru a ma vedea cu el. E super tacut, si pare timid, cred. Sta in zona cu mine si tot timpul mergem impreuna acasa. Am mers si pe jos ore intregi la 3 noaptea in drum spre casa. El tot timpul ma intreaba daca plecam si mereu pleaca cu mine. Pe mess am vorbit doar de cateva ori, si nu ne-am vazut niciodata in afara concertelor decat o data cand s-a oferit sa vina cu mine sa iau niste bilete. Se poarta super dragut cu mine si mereu sta langa mine la concerte si asa mai departe. Dar nu inteleg daca ma place sau nu. Adica el nu a zis nimic pana acum, nu a schitat niciun gest ca ar vrea sa fie cu mine. Acum cateva zile am fost la un concert si o fata se dadea la el in mod evident: il lua in brate, il pupa pe obraz, il lua de mana, dar el nu reactiona. Pur si simplu statea si se mai uita din cand in cand la mine. Nu ii raspundea la avansuri dar nici nu o respingea. Eu nu stiu ce sa mai cred. Vreun sfat/sugestie ceva?

1 răspuns:
| yonutz1 a răspuns:

Te place dar e prea timid tongue