| Marry410 a întrebat:

Buna TPU deci am o intrebare pentru baieti! Deci ma place un baiat, si el nu stie ca eu il plac nu-i dau semne..ma rog.Da' eu nu inteleg de ce de vreo 2 ori pana acum m-a aratat la vreo 2-3 baietii cand treceam pe acolo..care e logica de ce ma arata? thinking thinking

7 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Poate zice orice cand te arata..cum ar fi.'''pe ea o plac''.''ea este o..usuratica''.''uite ce buna e''...si orice ce ii trece prin cap.

| vitbsk a răspuns:

Dacă se dă la tine, e posibil să fi obiectul unui pariu, probabil te vede ca pe un trofeu.
"O vezi pe fata aia. în scurt timp ...va fi..."

| anonimul0826 a răspuns:

Tot ceau spus baieti mai sus se aplika intelgi ori te place ori esti tinta unui pariu si mai sunt multe asteapta si o sa vezi ce se intampla

| Marry410 explică (pentru anonimul0826):

Pe bune? Sunt tinta unui pariu de 6 LUNIII!

| anonimul0826 a răspuns (pentru Marry410):

Nu stiu puteai sa zici de la inceput ca se intampla de 6 luni ca s astim si noi

| Marry410 explică (pentru anonimul0826):

Si acum ce crezi?

| anonimul0826 a răspuns (pentru Marry410):

Nu stiu sunt cam suparat ca nimni nu-mi raspunde la intrebare am pus si eu o intrebare la care vreau sa aflu raspunsul si nimni nu-mi raspunde la categoria dragoste si sex oricum cred ca te place