| anonim_4396 a întrebat:

Cum ne dăm seama ca băieții ne plac? Ce gesturi faceti voi, baietilor, cu o fata care va place? E mai mult o intrebare pentru băieți.

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Majoritatea baietilor din ziua de azi isi exprim sentimentele intr-un mod prea direct si mult prea usor observabil. Nu trebuie sa te chinui ca sa-ti dai seama daca un baiat te place. happy Anyway. cand vine vorba de celalalt tip de baieti, adica mai cuminti si timizi, ei bine. aici e cam greu. In mod normal cam orice baiat se poarta frumos cu o fata care ii este amica / prietena. Dar iti poti da seama dupa modul cum si despre ce vorbeste cu tine. Cam cat de des o face. Cat de des vrea sa va intalniti, ce vrea sa faceti cand va intalniti si tot asa. happy Inseamna ca se simte bine in compania ta si ca s-a atasat putin de tine. Oricum, cu trecerea timpului, iti dai seama ca nu o sa mai reziste si o sa-ti spuna. Adica posibil sa doreasca foarte mult sa te stranga in brate dar parca intr-un fel e blocat de relatia asta de simpli amici, stii? happy Sau sa sa te sarute. Oricum, daca nu face un lucru din cele spuse de mine mai sus, nu prea te place. Apropo asigura-te ca nu face cu tine ce face cu alte fete. Deoarece asa nu ai mai fi la fel de speciala. happy

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Nu fac nici un gest, ma duc si vorbesc cu ea.
Simplu si spontan.
Acum depinde de baiat.
Daca e mai indraznet se baga in seama cu fata care i place.
Daca e timid ezita si se uita insistent la ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Xdreaper21 a răspuns:

Daca cu baietii injuram ca prostii cu fetele suntem ca la un ceai cu regina elizabeta
Nu putem vorbi liber vorbim putin mai rusinos ca sa nu zicem o prostie