| tibidarkman a întrebat:

Buna TPU deci cum pot sa aflu daca ma place o fata chiar daca ea nu vrea sa imi arate asta? Stiu ca pare o intrebare idioata dar am nevoie de un raspuns va rog...

Răspuns Câştigător
| DeliciOaSaTaa a răspuns:

Simplu sunt fata iti dau un sfat eu fiind tuh mas duce la ea as chemao in spareu si as intrebao ca ce face nu stiu ce nu stiu ce si as intrebao daca vrea sa fie sincera si as intr atunci daca te place

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Investigheza! Intreab-o ce-i place si alte de-astea. b-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comunica cu ea! Este cea mai buna solutie. Imprieteniti-va, si apoi va fi foarte usor sa iti dai seama daca te place sau nu. Insa sunt si cateva semne in caz de te-ar placea: se inroseste cand vorbeste cu tine, se balbaie, te 'soarbe' din priviri, te priveste mult, iti zambeste mereu. vezi si tuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Investigheaza! Intreab-o ce-i place si chestii de-astea. b-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tiam scris odat deci paaaaaaaa
ca nu miau publicato
ceeeeeau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa nu arate. oricat ar vrea. iti dai seama daca, atunci cand esti prin preajma incearca sa se dea in spectacol. sau se uita des la tine pe ascuns.

| Yourdream a răspuns:

Afla mai multe despre ea, deveniti buni prieteni, glumeste cu ea, impresioneaz-o si in curand, daca te place vor aparea si semnele.