| aliyssa910 a întrebat:

Hei o intrebare, cum aflu daca un baiat ma place? am nevoie de raspuns va rog

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un răspuns după ce întrebi.

| Katie1356 a răspuns:

Poti deduce asta din comportamentul sau.De exemplu cand te vede este mai zambitor, cand face o gluma esti prima la care se uita si incearca sa stea cat mai aproape de tine.Gaseste chiar si cele mai stupide motive pentru a vorbi cu tine si se poarta ceva mai diferit cu tine decat cu celelalte fete. happy

| 2B a răspuns:

Buna! Un baiat de poate place in sinea lui poate sa ascunda asta,daca vrea,sau pentru a nu te rani! Dar daca vrei sa stii lucrurile pe care le face un baiat cand place o fata:se va comporta ciudat,va fi foarte dragut cu tine te va ajuta la necesitati de va complimenta de va lauda,te va sustine nu te va lasa la greu,o sa incerce sa te cunoasca mai bine,punandu-ti intrebari,despre tine si viata ta precedenta.Te va complementa iti va spune draguto sau alte porecle dragute, se va apropia mult de tine va vrea sa stea mai mult cu tine, la scoala sau altundeva, va fi foarte receptiv, va vrea cat mai mult sa il placi(aceste lucruri le face pentru ca te place si vrea ca si el sa afle ca il placi sau sa te faca sa il placi). Sper ca te-am ajutat si te-am lamurit! Mult success in continuare!

| Adrian9601 a răspuns:

Pur si simplu simti. Daca se uita des la tine inseamna ca te place...
Daca cand esti in preajma lui se rusineaza inseamna ca te place...Si multe altele FUNDA?