| rozbombon a întrebat:

Deci de ce un baiat se uita la mine iar cand vede ca il privesc se uita in ochii mei iar dupa aia in alta parte:-s.

Si mai e ceva, intodeauna cand vorbesc eu se baga in seamaoh go on. Ce inseamna asta?:l

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Te place poate chiar te iubeste! Daca si tie iti place de respectivu' nu ezita sa nu fi cu elwinking!

5 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Nimic nu înseamnă. Poate îi ești simpatică.

| Sburatorul a răspuns:

Se uita in alta parte cand te uiti la el deoarece se intimideaza laughing ca orice baiat care este ''prins'' ca se uita inspre fata de care ii place.

| Cristina45 a răspuns:

E posibil sa te simpatizeze mai mult si sa vrea sa se bage in seama cu tine sa vrea sa fiti amici ...si restul el stie daca te place cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place de tine

| JustMeNck a răspuns:

Inseamna ca e nebun dupa tine, te placeee happy