| CherryGirl67 a întrebat:

Buna TPUhappy
Deci de vreo luna m-am certat cu un baiat cu care ma intelegeam foarte bine(ne spuneam cam tot)
mie imi placea de el, si el stia asta
intr-o zi am facut o gluma si de aia nu mai vb cu mine, dar faza e ca imi cam vizualizeaza profilu de hi5
o data la 2-3 saptamani
el e cam orgolios, si as vrea sa ne impacam dar nu stiu cum

P. S. de ce credeti ca imi vizualizeaza profilu?straight face

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Daca iti vizualizeaza profilul poate ca ii pare rau ca nu mai vorbiti si asteapta sa-l atingi la coarda sensibila ca sa te ierte si sa va impacati. Du-te si vorbeste cu el, tu il cunosti cel mai bine si sti cum sa te impaci cu el, pentru ca tie iti e prieten, incearca sa-i explici ca nu ai vrea sa il jignesti cu intentie sau sa-l superi intentionat, si ai da orice sa va impacati, si ca iti pare ft rau si incearca sa-i spui la sfarsit "iarta-ma" nu "Scuza`ma", de obicei cand spui "iarta`ma" sensibilizeaza mai mult. Ai grija :*

2 răspunsuri:
| CaTaLyN_3142 a răspuns:

El te mai iubeste in sufletul lui dar in acelasi timp te si uraste.
ca el sa se impace cu tine trebuie sa-i faci un cadou
fai o propunere pe care n-o ar tea accepta(spune-i ca ai vrea sa faci sex cu el)crede-ma la barbati le plac asemenea propunerilove struck

| adutzza_1262 a răspuns:

Pai parerea mea e ca gelos, si te place de aceea.xte pupZ