| micheilla a întrebat:

Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv.Deci eu ma intelegeam foarte bine cu un baiat si simteam ca el ma place asa putin, dar eu stiam ca prietena mea il place si vrea de mult sa se combine cu el si el o placea. Mie el imi spunea multe chestii ca nu prea ar vrea sa se combine cu ea ca face unele faze, dar tot simte ceva pentru ea.Prietena mea cand a vazut ca suntem asa apropiati l-a mintit si i-a spus ca eu i-am spus ei ca el nu o mai iubeste si ca ii place de altcineva! L-A MINTIT SI EL SA SUPARAT PE MINE! El avea incredere in mine si eu ce am facut?! Acum el se uita asa la mine gen ca ii pare rau ca ne-am certat. Eu nu stiu cum sa-i dovedesc ca ea face pe inocenta si pe ingerasu, eu vreau sa ne impacam pentru ca nu am nici o vina si nu stiu cum sa-i dovedesc! VA ROG AJUTATI-MA NU STIU CE SA FAC! E URGENT! Multumesc fundita!

3 răspunsuri:
| Effy12 a răspuns:

Pur si simplu ii spui ce s-a intamplat si daca nu te crede e treaba lui...

| Casutanta a răspuns:

Pai spune-i ca lumea nu-i usoara daca uni copi mint si tu crezi o sa fie o sa traiesti intr-o minciuna incearca sa-i spui asta

| rukimika a răspuns:

Cred ca trebuie sati ceri scuze si sa-i spui totul asa cum e, adevarul doare dar functioneaza.Nu fa nimanui rau si nu vei fi tu cea vinovata.In momnetul cind ii spui tot, intreab ce simte pentru ia, sa se uite in ochii tai ca sa nu poata minti.Si spune-i ce simti tu. Dupa raspunsuri vezi tu deja.cheama-l la o plimbare si săăunei ca trebuie sa vb ceva important. Am patit ceva de genu, si am mers modalitatea asta.Sucesc baby