| Ade a întrebat:

Deci e un baiat care imi place, dar si lui ii place de mine si stim asta. Dar nu prea vorbim unul cu altul, eu sunt mai rusinoasa, dar el? Vorbeste cu celelalte fete fara probleme, dar parca pe mine ma evita. Adica el ste ca imi place de el, si eu stiu ca ii place de mine. Poate m-o evita deoarece matusa lui era cu el? Cand nu e ea prin preajma vorbeste mult mai mult cu mine. Deci de ce credeti voi ca ma evita?

Răspuns Câştigător
| YourIllusion a răspuns:

S-ar putea sa te placa.De exemplu eu cu celalte fete vorbesc foarte liber, dar cind vorbesc cu fata care imi place sunt foarte timid.Asa ca stai linistita sunt multe sanse ca el sa te placa! funda!

2 răspunsuri:
| Jojo_2758 a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza matusii...Tu daca ai fi cu o matusa ai vorbi cu el? Poate ca nu vrea sa fie luat la intrebari de genu:dar ea cine e? dar cum o cheama? etc. Deci probabil din cauza asta te evita.

| Ade explică:

Da, dar cu celelalte vorbeste fara probleme!